HUBSchool

Про ХАБ СКУЛ

Школу Хаб Скул заснувала Юлія Шакула у 2019 році. На той час, маючи доньку 7-класницю, Юлія прагнула знайти школу, яка б давала якісні знання та створювала умови для розвитку особистості дитини. Не знайшовши у Вінниці жодної школи, щоб задовільняла її вимоги, Юлія відкрила власну школу. Цей крок став початком втілення мрії про школу, в якій існують всі умови для гармонійного розвитку особистості дитини, для отримання якісних знань з задоволенням, для створення сильної бази для подальшого життя.

Ми починаємо навчальний рік 1 вересня, і закінчуємо 24 червня. Навчання відбувається в оптимальному для дітей темпі, щоб всі могли засвоїти матеріал. Школа працює з 8:00 до 18:00, навчання починається о 9:00, і закінчується близько 16:30. Учні мають велику обідню перерву і прогулянку (для початкової школи). Після 16:30 діти можуть продовжити заняття в шкільних гуртках.

Перед тим, як зарахувати дитину в школу, ми обов’язково знайомимось з нею. Для майбутніх першокласників – це безкоштовне пробне заняття на дошколярику, для учнів 1-11 класів – це безкоштовний пробний тиждень. Під час пробного тижня вам не потрібно забирати документи зі старої школи. Без проходження пробного тижня ми не приймаємо учнів до школи. Чому? Нам важливо побачити:

  • чи може школа ХАБ СКУЛ бути корисна дитині
  • чи хоче дитина змінити стару школу, чи це бажання батьків
  • як проходить адаптація до нового колективу та комунікація з учнями.
  • чи готова дитина жити за правилами школи та навчатись.

Якщо в результаті пробного тижня всі дійшли згоди, тоді відбувається оформлення документів та зарахування дитини до ХАБ СКУЛ.

Ми ретельно обираємо вчителів, що викладають в ХАБ СКУЛ. З нами працюють лише найкращі в своїй галузі. В 1-2 класі працюють два вчителя на клас, що дозволяє допомогти кожному школяру без затримки навчального процесу.

При вступі в 1 клас, ми попередньо знайомимось з дитиною і рекомендуємо, до кого з вчителів краще йти, щоб процес навчання був максимально ефективним. Адже, важливий контакт між вчителем та учнем. Бувають ситуації, коли у дитини не складається комунікація з вчителем, навіть якщо чудовий вчитель і чудовий учень. Тому, ми просимо батьків дослухатись наших порад, а не наполягати на особі конкретного вчителя.

Ми проти залучення репетиторів до процесу навчання.

Чому?

Репетирори “накачують” дитину знаннями, які мають тимчасовий характер і не засвоюються належним чином. В результаті через місяць всі знання від репетиторів зникають.

Заняття з репетиторами відбуваються у вечірній час, або на вихідних. В цей час дитина втомлена, і рівень засвоєння знань не більше 15%.

Школа ХАБ СКУЛ дає знання системно, щоб діти могли якісно їх засвоїти За потреби існують “нульові уроки”, коли вчитель додатково опрацьовує з учнями складну тему. Таким чином наші учні отримують якісні знання БЕЗ репетиторів

ХАБ СКУЛ – школа повного дня. Тому учні виконують всі домашні завдання в школі, разом з вчителем. Учні середньої та старшої школи мають вибір, чи виконувати завдання в школі, чи брати додому. Таким чином ми формуємо у дітей відповідальність за власні рішення.

Нашим учням не потрібні важкі рюкзаки, адже немає потреби брати підручники додому. Кожен учень може зберігати всі підручники та зошити на своєму навчальному місці.

Цінності та правила школи:

Наша діяльність направлена на те, щоб дитина отримала найкращі можливості та умови розвитку. Іноді, це може не співпадати з баченням батьків. Ідучи в ХАБ СКУЛ – ви довіряєте нам обрати найкращу програму та вчителя саме для ВАШОЇ дитини.

Ми враховуємо побажання батьків, але програму навчання для першокласника обирає вчитель, в залежності від індивідуальності дитини.

Наша задача – навчити дітей вчитися. Тобто вміти навчатись, отримувати знання легко та з задоволенням. Ми створюємо доброзичливу атмосферу, коли учні не бояться помилок, а розуміють, що помилка – це частина навчального процесу. Ми заохочуємо учнів до самостійного здобуття знань в ході експериментів, створюємо інтерес до нового, відзначаємо розвиток. Наші вчителі використовують сучасні, цікаві методи та приклади, не відірвані від життя. Діти розуміють, як отримані знання використати в майбутньому.

Наші учні майже не хворіють, адже під час хвороби вони приєднуються до уроків онлайн, і працюють разом з іншими. Таким чином у дитини немає приводу вигадувати собі хворобу, адже це не звільняє від навчання.

Ми даємо дитині свободу бути собою, приймати власні рішення і мати їх наслідки, робити власні помилки і самостійно їх виправляти, отримувати власні оцінки та перездавати їх за потреби. В школі для дітей створені умови, наближені до майбутнього дорослого життя, де потрібно вміти мислити та діяти самостійно.

Ми не оберігаємо дітей від помилок, ми вчимо виправляти помилки і рухатись далі.

В Хаб Скул всі діти рівні, незалежно від статусу та достатку батьків. Тому ми навіть не питаємо де і ким Ви працюєте, адже це ніяк не впливає на відношення до дитини в нашій школ

Ми поважаємо гідність кожної дитини, тому не порівнюємо дітей між собою. Дитину можна порівнювати лише з самою сабою вчорашньою. Важливий індивідуальний прогрес відносно власних можливостей. Діти різні, тому ми ніколи не порівнюємо досягнення двох різних дітей. Всі оцінки учні отримують індивідуально в електронний щоденник, тож однокласники не мають приводу для булігну на підставі досягнень.

Ми не відпускаємо дітей додому під час повітряної тривоги. Навіть, якщо тривога продовжується після 18:00. Безпека наших учнів – наша відповідальність. Наші укриття обладнані всім необхідним для комфортного та безпечного перебування: світлий зручний простір, тепло, вода, печиво та яблука, медпункт, туалет. За бажанням, можете приєднатись до дитини в укритті до закінчення небезпеки.

Керівний склад Хаб Скул

Шакула Юлія Олександрівна

Директорка школи та освітнього центру HUB School. Маю 27 років управлінського досвіду та 17 років материнського досвіду. Знаю, як виховати особистість, готову до самостійного життя. Кожен мій день - виклик мені вчорашній, прагну постійного розвитку та вдосконалення.
Марковська Олександра Олегівна

Операційна директорка
Бойченко Наталія Станіславівна

Директорка початкової школи Хаб Скул. Вчителька початкових класів.
Прокопчук Алла Геннадіївна

Академічна директорка середньої та старшої школи.
Кураторка напрямку вивчення англійської мови
Румянцева Вікторія Юріївна

Заступниця директорки з навчально-виховної роботи
Ланова Ірина Михайлівна

Заступниця директорки з навчально-виховної роботи
Якімчук Марина Андріївна

Заступниця директорки з виховної роботи початкової школи
Єгоян Лаура Сашаївна

Заступниця директорки з виховної роботи початкової школи